biuro

Prezes: 

V-ce prezes: 

Sekretarz: 

Skarbnik:

Andrzej Suchorab

Adam Kruszyna

Anna Jasiok

Teresa Łaganowska

Członkowie zarządu:

  • Tadeusz Ładziak (woda i elektryka)
  • Rafał Suchowiecki
  • Tadeusz Dąbrowski

Instruktor ogrodowy:

  • Wiesław Sierota (działka nr.15)
 

HYMN POLSKIEGO ZWIĄZKU DZIAŁKOWCÓW

,,Zielona Rzeczpospolita”

W radosnych blaskach wiosny rozkwita ,

Nasza Zielona Rzeczpospolita,

Dobro ludzkości w hymnie swym śpiewa,

Sztandar jej dumnie powiewa,

W swoich szeregach ma ludzi ze stali,

Wierni jej wszyscy są wielcy i mali,

Składa jej każdy daninę ze swej pracy,

Wszyscy poddani dla niej jednacy.

Hołdem działkowców swoich okryta,

Wiwat Zielona Rzeczpospolita,

Hołdem działkowców swoich okryta,

Wiwat Zielona Rzeczpospolita


logoKronika

Rys historyczny:

24.09.1982 - utworzenie POD SEZAM
05.09.1983 - utworzenie POD WIARUS
W 2004 została zmieniona nazwa z POD na ROD.
31.05.2006 - uchwała w sprawie połącznia ogrodów WIARUS I SEZAM. Połączone ogrody przyjęły nazwę WIARUS-SEZAM.

Wybrane na zebraniach organy zarządu ROD SEZAM:
1983-1987 Prezes Edward Garczyński
1987-2001 Prezes Jan Gambuś
2001 Prezes Grzegorz Nawrat
                      V-ce prezes Tadeusz Ładziak
2002-2005 Prezes Zygfryd Szydzina
                   V-ce prezes Tadeusz Ładziak

Wybrane na zebraniach organy zarządu ROD WIARUS:
1984-1989 Prezes Jan Maśko
1989-1990 Prezes Bolesław Kapral
1990-1992 Prezes Jan Kaszmarek
02.03.1992-26.03.1995 Prezes Wilhelm Bula
                                      V-ce prezes Jerzy Płaczek
26.03.1995-09.05.1996 Prezes Bronisław Dziedzic
                                      V-ce prezes Jerzy Płaczek
09.05.1996-01.04.2001 Prezes Stanisław Wacławek
02.04.2001-31.03.2006 Prezes Stanisław Wacławek

Wybrane na zebraniach organy zarządu ROD WIARUS-SEZAM:
31.03.2006-12.04.2010 Prezes Stanisław Wacławek
                                       V-ce Tadeusz Ładziak
12.04.2010- 06.09.2012 Prezes Bronisław Kapral
                                       V-ce Stanisław Wacławek
07.09.2012-11.06.2013 Prezes Stanisław Wacławek
12.06.2013-12.04.2015 Prezes Stanisław Wacławek
                                      V-ce prezes Leszek Błaszczkowicz
13.04.2015-do tej pory
                                     Prezes Andrzej Suchorab
                                     V-ce prezes Adam Kruszyna

 

W skład ROD Wiarus-Sezam wchodzi 98 ogródków działkowych.